Bebek Forum Hayırlı Olsun

Tevfik

Kullanıcı
Katılım
11 Mar 2019
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Merhaba değerli ebeveynler ve ebeveny adayları, Bebek Forum herkes için hayırlı olsun.

Bu güzel platformu bizlere sunduğu için öncelikle Muhammet Çelik kardeşime sonsuz teşekkür ederim. Kendisi çok güzel, çok iyi bir baba olmanın yanı sıra çok kıymetli bir insandır. Çok uzun yıllardır tanıdığım ve dostluğumuzunda ölüme kadar gideceğini düşündüğüm nadir insanlardandır.

Anne ve babalardan ziyade, anne ve baba olacak kişiler içinde, çocuk düşünen çiftler içinde gerçekten muhteşem bir platform olmuş. Ben bekar birisiyim fakat evlenmeden önce çok fazla deneyim kazanmam gerektiğini düşünüyorum. İnsanların daha önceden tecrübelenmeleri gerektiğini savunurum her zaman. Tabii Rabbim evlat nasip ederse vatanına, annesine, babasına ve topluma yararlı, saygılı bir evlat ben de buradan edindiğim tecrübelerim ile çocuğumu o şekilde yetiştiririm.

Böyle güzel bir platformu bizlere sunduğun için yeniden teşekkür ederim değerli kardeşim.
1
 

oBirBABA

Kullanıcı
Katılım
29 Mar 2019
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
istanbul
Hayırlı uğurlu olsun hocam, elimizden geldiğince bizde vakit geçireceğiz burada, bir baba olarak bu girişiminizden dolayı sizi kutluyorum.
 

Fatih Aslan

Kullanıcı
Katılım
30 Mar 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Forum hayırlı olsun. Bende bir bebek hastası olarak ( Yani bebek veya çocukları çok sevdiğimden ) kayıt oldum. Ara ara bakacağım inşallah çok iyi yerlere gelirsiniz.